دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان کوار عنوان کرد

پرداخت 2 میلیارد و پانصد میلیون ریال کمک هزینه ازدواج به نیازمندان

photo
در 9 ماهه سال جاری بیش از 2 میلیارد و پانصد میلیون ریال کمک هزینه تامین جهیزیه و هدیه ازدواج به 110 مددجوی زیر پوشش پرداخت شده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان کوار ضمن تشریح وضعیت حوزه حمایت،عملکرد این حوزه را در امر خدمت رسانی به مددجویان و جامعه هدف زیر پوشش مثبت ارزیابی کرد.
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان کوار،نبی اله رحیمی رئیس کمیته امداد شهرستان با بیان اینکه ازدواج مورد تاکید و سفارش دین مبین اسلام و موجب سلامت جسم و آرامش روح است ،گفت:کمیته امداد کوار در 9 ماهه سال جاری بیش از 2 میلیارد و پانصد میلیون ریال کمک هزینه تامین جهیزیه و هدیه ازدواج به 110 مددجوی زیر پوشش پرداخت کرده است.
رحیمی افزود:نیکوکاران می توانند با مراجعه به کمیته امداد شهرستان و با تعیین نیت خاص برای ازدواج مددجویان زیر پوشش،کمک های نقدی و غیر نقدی خود را در قالب طرح کوثر به این نهاد اهدا کنند.
وی با بیان اینکه کمیته امداد از سال 1370 تاکنون نسبت به فراهم سازی زمینه ازدواج ساده نوعروسان زیر پوشش،ازدواج مجدد زنان سرپرست خانوار و نوعروسان نیازمند غیر تحت پوشش جهت کاهش آسیب های اجتماعی اقدام کرده است،افزود:سرانه پرداختی برای ازدواج مجدد بانوان و نوعروسان تحت حمایت 25 میلیون تا 50 میلیون ریال و سرانه کمک هزینه تامین جهیزیه دختران نیازمند غیر تحت پوشش و هدیه ازدواج پسران تحت پوشش 15 میلیون ریال است.
رحیمی یادآور شد:کمیته امداد کوار در 9 ماهه نخست سال گذشته یک میلیارد ریال برای کمک به امر ازدواج 40 مددجوی زیر پوشش و نیازمند غیر تحت پوشش هزینه کرد که در مقایسه با سال جاری(که مبلغ 2 میلیارد و پانصد میلیون ریال) است) از رشد 150 درصدی برخوردار بوده است.
انتهای پیام۱۸ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۲۸
تعداد بازدید : ۳۵۸
کد خبر : ۱,۲۶۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید