دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد آباده طشک خبرداد

آموزش 40 مددجوی متقاضی طرح اشتغالزایی

photo
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره ) آباده طشک از برگزاری دوره آموزشی کاشت و تولید گیاهان داروئی برای 40 مددجوی متقاضی طرح اشتغالزایی خبر داد.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره ) آباده طشک از برگزاری دوره آموزشی کاشت و تولید گیاهان داروئی برای 40 متقاضی طرح اشتغالزایی اداره آباده طشک خبر داد.
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد آباده طشک، فرهاد رزمجویی، رئیس اداره کمیته امداد آباده طشک با اعلام این خبر افزود: با توجه به پتانسیل بالای منطقه آباده طشک در زمینه کشاورزی و لزوم صرفه جوئی در مصرف آب با توجه به خشکسالی های چندین سال اخیر و در جهت تأمین معیشت مددجویان از طریق اجرای طرحهای زودبازده و درآمد زا از طریق کشت گلخانه ای و گیاهان دارویی مثمر ثمر خواهد بود .
رزمجویی ابراز امیدواری کرد برگزاری کلاسهای آموزشی در زمینه مذکور جهت ایجاد اشتغال مددجویان گامی در جهت توانمندسازی و استقلال خانوارهای تحت حمایت خواهد بود که ضمن ایجاد اشتغال پایدار ، زمینه ترویج چنین محصولاتی درسطح منطقه و خارج از آن را به دنبال خواهد داشت.
شایان ذکر است این دوره آموزشی به مدت 5 روز بصورت تئوری و عملی در گلخانه ها و مزارع پرورش گیاهان دارویی و با همکاری و تعامل کارشناسان مجرب جهاد کشاورزی آباده طشک برای 40 مددجو برگزار شد.
انتهای پیام
۱۸ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۳۹
تعداد بازدید : ۲۹۵
کد خبر : ۱,۲۵۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید