دکمه موبایل منو

اخبار

ایجاد 50 فرصت شغلی جدید برای مددجویان اقلید

photo
با پرداخت 8 میلیارد و 700 میلیون ریال تسهیلات اشتغال‌زایی در هشت ماهه امسال ، 46 فرصت شغلی جدید برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اقلید ایجاد شده است.
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) اقلید، یعقوب جاماسب بالاشهری ، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اقلید با بیان اینکه راهبرد اصلی این نهاد توانمندی خانواده‌ها ی تحت حمایت از طریق ایجاد فرصت‌های شغلی و اشتغال پایدار می باشد گفت: در 8 ماهه سال 97 تعداد 46 شغل در اقلید برای مددجویان بااعتباری بالغ‌ بر 8 میلیارد و 700 میلیون ریال در مشاغل مختلف و مورد علاقه متقاضیان ایجاد شده است.
وی در ادامه یادآور شد: در شرایط فعلی اقتصاد جامعه ، با ایجاد شغل برای متقاضیان اشتغال، به نوعی در کنار دولت ، به وضعیت اقتصاد جامعه نیز کمک می شود.
جاماسب تصریح کرد: از این تعداد شغل ایجاد شده ، تعداد 32 شغل دامپروری 11 خدماتی 1 کشاورزی و 2 مورد حمل نقل برای اعضا ء خانواده های تحت حمایت این نهاد ایجاد شده است.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اقلید در پایان گفت: ایجاد فرصت‌های شغلی جدید، آموزش مهارت‌های شغلی به افراد جویای شغل ، نظارت بر طرح‌های اشتغال زا ، سه محور اصلی تشکیل ‌دهنده برنامه اشتغال‌زایی کمیته امداد است.
وی با بیان اینکه تا کنون 32 نفر در جلسه آموزش های پایدار این نهاد شرکت کردند، عنوان کرد: 23 نفر نیز در دوره های مقدماتی و 67 نفرآموزش های مهارتی اشتغال را فرا گرفتند و پیش بینی می شود تا پایان سال تعداد 50 شغل جدید برای اعضاء خانواده های تحت حمایت این منطقه ایجاد شود.
انتهای پیام


۱۷ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۱۱
تعداد بازدید : ۲۳۴
کد خبر : ۱,۲۴۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید