دکمه موبایل منو

اخبار

توسط کمیته امداد شهرستان فسا صورت می گیرد

حمایت از 186 بیمار صعب العلاج و زمین گیر

photo
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فسا از تکریم و تجلیل سالمندان با هدف شادابی ،نشاط و بهبود شیوه های زندگی سالمندی خبر داد.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فسا از تکریم و تجلیل سالمندان با هدف شادابی ،نشاط و بهبود شیوه های زندگی سالمندی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی امدادفسا ، محمد مهدی کیهانپور، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فسا از تکریم و تجلیل سالمندان با هدف شادابی ،نشاط و بهبود شیوه های زندگی سالمندی خبر داد.
ایشان با بیان اینکه 9 هزار و 925 نفر در شهرستان فسا تحت حمایت کمیته امداد هستند، گفت: 3هزار و 944 نفر از این تعداد را سالمندان تشکیل می دهند که در مجموع 40درصد جامعه مددجویی این شهرستان هستند.
کیهانپور با اشاره به اینکه 186 سالمند بیمار صعب العلاج و زمین گیر در شهرستان فسا تحت حمایت این نهاد قرار دارند، اظهار کرد: کمیته امداد فسا با حداقل سرانه 100 هزار تومان به صورت ماهیانه برای نگهداری هر نفر سالمند در منزل هزینه می کند.همچنین کلیه لوازم مصرفی وپوشاک بهداشتی وفرانشیز درمانی آنان نیز به صورت سالیانه پرداخت می شود.
وی با تاکید بر لزوم حمایت از سالمندان و کمک به آنها بیان کرد: این نهاد در هفته سالمند برنامه های متنوعی برای این قشر ارائه کرد که اعزام به اردوی یک روزه و زیارتی به امامزاده حسن کچویه با حضور 200سالمند ، برگزاری مشاوره های فردی و گروهی، پایش سلامت سالمندان تحت حمایت، اجرای برنامه های مذهبی همچنین عیادت از مددجویان سالمند زمین گیر و توزیع بسته های بهداشتی از جمله برنامه‌های اجرا شده برای این قشر است.
کیهانپور درباره ارائه خدمات به سالمندان تحت حمایت گفت: خدماتی که به صورت مستمر به سالمندان ارائه می‌شود، شامل پرداخت کمک هزینه معیشتی، ارائه خدمات درمانی و بهداشتی و معاینات پزشکی و اعطای سبدهای غذایی، برگزاری اردوهای زیارتی به سالمندان تحت حمایت است.
انتهای پیام


۱۵ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۱۰
تعداد بازدید : ۲۶۶
کد خبر : ۱,۲۱۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید