دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان اقلید اعلام کرد

اهدای 80 کمک هزینه خرید جهیزیه و ازدواج

photo
با پرداخت بیش از دو میلیارد و سیصد میلیون ریال کمک هزینه خرید جهیزیه و ازدواج در هشت ماهه نخست امسال ، 80 نفر از دختران و پسران تحت حمایت کمیته امداد اقلید به خانه بخت رفتند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اقلید گفت: طی ۸ ماهه امسال 230 میلیون تومان کمک ‌هزینه ازدواج و جهیزیه به مددجویان این شهرستان اهدا شده است.
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) اقلید، یعقوب جاماسب بالاشهری ، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اقلید با بیان اینکه ازدواج یکی از مهمترین تاکیدات اسلام میباشد که میتواند ازبروز خیلی از معظلات اجتماعی جلوگیری کند،اظهار کرد:یکی از مهمترین فعالیت های این نهاد مقدسکمک به افراد نیازمند برای ازدواج  بوده که در هشت ماهه 97 تعداد 80 کمک هزینه ازدواج در اقلید پرداخت شده است.
جاماسب ادامه داد: کمک به تامین جهیزیه دختران تحت پوشش، پرداخت کمک هزینه ازدواج فرزندان پسر و پرداخت کمک هزینه ازدواج مجدد زنان بی سرپرست از جمله حمایتهای این نهاد در راستای ترویج فرهنگ ازدواج و خودکفایی است که این نهاد در همین راستا 68 سری کمک هزینه خرید جهیزیه ، ۱۰ کمک هزینه ازدواج پسران و 2کمک هزینه ازدواج مجدد زنان سرپرست خانوار را در هشت ماهه سال جاری پرداخت کرده است.
وی در پایان یادآور شد: این زوجین قبل از ازدواج در کلاس های آموزشی شرکت و مهارت های لازم در خصوص همسرداری ، خانواده و فرزند پروری را کسب کرده اند .
انتهای پیام

۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۱۱
تعداد بازدید : ۷۲۴
کد خبر : ۱,۱۲۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید