دکمه موبایل منو

اخبار

برگزاری دوره آموزش جلبک در لارستان

photo
دوره های آموزشی ایجاد اشتغال پایدار در زمینه پرورش جلبک جهت مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) لارستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) لارستان ، در راستای آموزش مهارت های مختلف جهت ایجاد اشتغال پایدار خصوصاً رشته های دانش بنیان، یک دوره آموزش و پرورش جلبک با همکاری مرکز رشد واحدهای فناوری لارستان جهت مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) لارستان برگزار گردید .
دلاور ، رییس کمیته امداد لارستان گفت : با توجه به، به روز بودن این رشته و لزوم آموزش مددجویان در زمینه های مختلف شغلی خصوصاً رشته های دانش بنیان، این دوره بسیار موثر و مفید بوده و موجب اشتغال پایدار و ایجاد درآمد مناسب حدوداً ماهیانه 15 میلیون ریال الی 20 میلیون ریال با سرمایه ای حدود 200 میلیون ریال در برخواهد داشت .
این مسئول در ادامه افزود : در زمینه ی بازاریابی نیز با هماهنگی مرکز رشد واحدهای فناوری لارستان شرکتی که متولی آموزش در این رشته بوده است ، به صورت تضمینی و با قراردادهای چندساله محصولات تولیدی را که همان جلبک خشک شده می باشد خریداری می نماید .
قابل ذکر است که در سال جاری این دوره دومین دوره ی آموزشی طرح های دانش بنیان بوده و قبلاً نیز یک دوره آموزشی پرورش زالو جهت مددجویان تحت حمایت برگزار گردیده است .
کمیته امداد امام خمینی لارستان درسال جاری تعداد 110 نفر را با مبلغ 24 میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی که از این تعداد 77 نفر به میزان 14 میلیارد و 450 میلیون ریال موفق به اخذ وام و ایجاد اشتغال شده اند.29 نفر نیز با اعتباری معادل 2 میلیارد و 980 میلیون ریال از محل اعتبارات امدادی موفق به دریافت وام گردیده اند.
انتهای پیام
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵
تعداد بازدید : ۲۵۹
کد خبر : ۱,۰۴۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید