دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اداره خرم بید خبر داد

بهره مندی هزار و 905 نفر مددجو از خدمات آموزش خانواده

photo
تعداد هزار و 905 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خرم بید در ۶ ماهه نخست سال جاری از فعالیتهای آموزشی آگاه سازی و آموزش خانوده بهره مند شدند.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره خرم بید گزارشی از فعالیتهای این اداره در زمینه آگاه سازی و آموزش خانواده در شش ماهه نخست سال جاری ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد خرم بید ، آقای عبداله دهقانی ، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره خرم بید با بیان اینکه برنامه های آموزشی در راستای عملیاتی نمودن اهداف اساسنامه و سیاست های فرهنگی اجرا می شود ، اظهار کرد:این برنامه ها به منظور تقویت رشد باورهای دینی و اعتقادی و توانمند سازی فکری و فرهنگی ، مذهبی مددجویان برگزار می شود.
وی با اعلام اینکه برنامه های آموزشی برای ۸ گروه از مخاطبین در نظر گرفته شده است ، گفت: کودکان ۷-۳ سال ، دانش آموزان ، دانشجویان و طلاب علوم دینی، دختران و پسران باز مانده از تحصیل ، دختران و پسران در آستانه ازدواج ، زوج های جوان ، زنان سرپرست خانوار و مستعدین خودکفایی و اشتغال گروه های هدف آموزش هستند.
دهقانی در ادامه به سرفصل های آموزشی اشاره کرد و افزود: این سرفصل ها شامل اخلاق اسلامی ، احکام ، قرآن ، آسیب های اجتماعی ، سبک زندگی اسلامی ، آمادگی برای ازدواج ، اهمیت و فضیلت کار و تلاش در اسلام ، همسرداری ، مشاوره کودکان و نوجوانان ، قصص قرآنی ، مهارتهای هنری و فرزند پروری می شود که با حضور ت اساتید و مربیان در هشت ماهه نخست امسال اجرا شد.
وی در پایان از برگزاری 160 جلسه طرح فلاح در هشت ماهه نخست امسال خبر داد و عنوان کرد:این طرح در قالب های سنتی ، شبکه ای و هیئتی با حضور مبلغان طرح فلاح در منازل مددجویان ، مساجد و حسینه ها برگزار شد که این مباحث شامل مسائل شرعی، اعتقادی، مسائل روز، پاسخ به شبهات می باشد.

انتهای پیام
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۳۸
تعداد بازدید : ۲۳۴
کد خبر : ۱,۰۱۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید