دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۱
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۵۷۲۹۳
گزارشگر : ۶۷

کمک یک میلیارد تومانی شیرازی‌ها به ایتام و فرزندان محسنین

(دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۱

حامیان شیرازی طرح اکرام و محسنین از ابتدای امسال تاکنون یک میلیارد و 80 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

 رئیس اداره کمیته امداد منطقه 3 شیراز گزارشی از طرح اکرام ایتام و  محسنین ارائه داد.

بهگزارش سایت خبری کمیته امداد،حسین بابایی، رئیس اداره کمیته امداد منطقه 3 شیراز با بیان اینکه اینکه 471 نفر ازفرزندان ایتام و 517 فرزند محسنین از خدمات این نهاد بهره مند هستند، گفت: شش هزار و 310 حامی نیک اندیش از این فرزندان حمایت می کنند.

وی با اشاره به اینکه  فرزندان تحت حمایت طرح اکرام ایتام ومحسنین به طور متوسط شش حامی دارند، بیان کرد: حامیان نیک اندیش طرح اکرام و محسنین یک میلیارد و 80 میلیون تومان  به صورت نقدی و غیر نقدی به فرزندان معنوی خود کمک کرده اند که نسبت به مدت مشابه سال ۹۵ بیش از10 درصد رشد داشته است.

رئیس اداره کمیته امداد منطقه 3 شیراز گفت:"اکرام ایتام و محسنین" یکی از طرح های کمیته امداد است که با هدف حمایت مادی و معنوی خیران از فرزندان خانواده‌هایی که از نعمت پدر محروم هستند یا به دلیل بیماری، کهولت و از کار افتادگی پدر، توان اداره زندگی خود را ندارند اجرا می شود.

بابایی به میانگین پرداختی حامیان در هر ماه اشاره کرد و افزود: حامیان درهر ماه میانگین 218 هزار تومان به حساب فرزندان معنوی خود واریز می کنند.

 وی همچنین کمک های حامیان درسال گذشته را اعلام کرد و گفت: حامیان خیر طرح اکرام ایتام و محسنین در سال ۹۵ یک میلیارد و 92 میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۵۵پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید