دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۹:۴۶
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۵۷۲۸۳
گزارشگر : ۶۷

تشرف 80 مددجوی آباده به مشهد مقدس

(یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶) ۰۹:۴۶

سومین کاروان زیارتی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان آباده شامل 80 نفر از زنان سرپرست خانوار برای نخستین بار به مشهد مقدس اعزام شدند.

مدیر کمیته امداد شهرستان آباده به تشریح فعالیت های فرهنگی این مدیریت در خصوص برنامه زیارتی مددجویان تحت حمایت در سال ۹۵ و سال جاری پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،محمدتقی ملایی، مدیر کمیته امداد شهرستان آباده، با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 240 نفر از مددجویان تحت حمایت به مشهد مقدس اعزام شده اند، گفت: یکی از اهداف مهم این نهاد در حوزه فرهنگی و اعزام مددجویان به مشهد مقدس تقویت بنیه اعتقادی، معنوی، فرهنگی و ایجاد نشاط اجتماعی است.

وی با اشاره به اینکه سومین کاروان زیارتی شامل 80 نفر از زنان سرپرست خانواربرای اولین بار به مشهد مقدس مشرف شدند، ادامه داد: تا پایان سال جاری 160 مددجوی دیگر برای زیارت حرم امام رضا(ع) عازم مشهد می شوند.

مدیر کمیته امداد شهرستان آباده با تاکید بر اینکه اولویت سفرهای زیارتی با  مددجویان مناطق محروم، حافظان قرآن کریم، زنان سرپرست خانوار،مجریان طرح های اشتغال، دختران بازمانده از تحصیل و در آستانه ازدواج است، بیان کرد: طبق هماهنگی های انجام شده زائران در این سفر معنوی سه وعده غذایی را مهمان حرم امام رضا(ع) هستند.

تقی ملایی، به مبلغ هزینه شده برای این سفر اشاره کرد و افزود: بخشی از 14 میلیون تومان هزینه این سفر معنوی هفت روزه را خیران پرداخت کردند و بخش دیگر آن از منابع داخلی کمیته امداد تامین شده است.

وی با بیان اینکه سال گذشته  20 میلیون و 219 هزار تومان از منابع امدادی و کمک های خیران برای سفرهای زیارتی مشهد مقدس هزینه شده است، یادآور شد: 239 نفر از مددجویان  در سال گذشته  از سفر زیارتی مشهد مقدس بهره مند شدند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۵۰پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید