دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۹:۴۶
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۵۷۲۳۸
گزارشگر : ۶۷

سفر 40 مددجوی دانشجو از استان فارس به مشهدمقدس

(چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶) ۰۹:۴۶

12 دانشجوی پسر شهرستان کازرون همراه با 28 دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان های فراشبند، نورآباد ممسنی و رستم برای نخستین بار به مشهد مقدس مشرف شدند.

مدیر کمیته امداد شهرستان کازرون به تشریح فعالیت های فرهنگی این مدیریت  دراعزام دانشجویان و دیگر مددجویان به مشهد مقدس در سال جاری پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،پرویز شفیعی، مدیر کمیته امداد شهرستان کازرون،با بیان اینکه 12 دانشجوی نخبه تحت حمایت برای نخستین بار به مشهد مقدس مشرف شدند،گفت:هزینه هشت میلیون تومانی این سفر را خیران پرداخت کردند.

وی ادامه داد: 12 دانشجوی کازرونی همراه با 28 دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان های فراشبند، نورآباد ممسنی و رستم برای نخستین بار به مشهد مقدس مشرف شدند.

مدیر کمیته امداد شهرستان کازرون بیان کرد:  دانشجویان در این سفر معنوی هفت روزه علاوه بر زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) از برنامه های متنوع فرهنگی، مذهبی، ورزشی و هنری که برای آنها در طول این سفر در نظر گرفته شده، بهره مند می شوند.

  شفیعی با ارائه گزارشی از اعزام دیگر مددجویان به مشهد مقدس در سال جاری اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون از ابتدای سال جاری تاکنون  120نفر از مددجویان تحت حمایت به مشهد مقدس اعزام شدند که تا پایان سال  150 نفر دیگر در  قالب سفرهای  زیارتی  به مشهد مقدس اعزام می شوند.

 وی تاکید کرد: اولویت سفرهای زیارتی با مددجویان مناطق محروم، حافظان قرآن کریم، زنان سرپرست خانوار،مجریان طرح های اشتغال، دختران بازمانده از تحصیل و در آستانه ازدواج است.

 شفیعی همچنین از اعزام مددجویان به کربلای معلی خبر داد وگفت: در ماه محرم و مراسم اربعین حسینی بر اساس سهمیه های که به شهرستان ها داده می شود، مددجویان به این سفر معنوی اعزام می شوند.

انتهای پیام

 

تعداد بازدید : ۲۱۷پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید